fbpx

Niezbędnik dla gości

30 października, 2014

Organizator imprezy, nawet jeśli nie robi jej „u siebie w dużym pokoju”, powinien czuć się niczym gospodarz i odpowiednio zadbać o swoich gości. Warto wykazać się przy tym odpowiednią zapobiegliwością i przygotować się na każdą okoliczność!

Ok, jeśli akurat nie mówimy o organizacji kinderbalu to wiadomo, że nie możemy traktować gości jak dzieci:) Ale na pewno będą oni nam wdzięczni za rozwiązanie kilku ich problemów. O co chodzi? Ano o stworzenie specjalnego niezbędnika dla gości – może on mieć np. formę koszyczka czy pudełka wypełnionego mogącymi przydać się drobiazgami. Taki niezbędnik dobrze jest umieścić w jakimś dobrze widocznym, ale jednocześnie dyskretnym miejscu (np. przedsionek w okolicy toalet).

Co może znaleźć się w niezbędniku?

– plaster na odciski

 

– leki przeciwbólowe

 

– zapalniczka

 

– przybory do szycia – guziki – zapasowe rajstopy/pończochy – stoperan – plaster – nożyczki – woda utleniona – krem do rąk – lakier do włosów – wsuwki/spinki do włosów – lusterko – agrafka – podpaski/tampony – rolka do czyszczenia ubrania – patyczki do uszu – szczotka/grzebień – gumy do żucia – wilgotne chusteczki – chusteczki do czyszczenia okularów – klej „super glue” – waciki

 

Oczywiście listę można by dłuuugo rozszerzać. To wy najlepiej znacie swoich gości i plan swojego przyjęcia i możecie przewidzieć, co też może im się przydać. A jeśli któryś z umieszczonych przez was w niezbędniku przedmiotów „uratuje komuś życie” to macie jago dozgonną wdzięczność:) Fajnym pomysłem jest też umieszczenie przy niezbędniku jakiegoś fajnego, najlepiej humorystycznego tekstu, w którym zachęcicie swoich gości do tego, by w razie potrzeby do owego niezbędnika odważnie sięgali!

    Leave a comment

Total: