Jak każdy dobry DJ potrafimy czytać w myślach, dlatego już teraz odpowiadamy na kilka pytań, które kołaczą ci się po głowie.

Ile kosztuje wynajęcie DJ’a/konferansjera/wodzireja?

Każdy z nas pracuje nieco inaczej, przez co ciężko mówić o jednej stałej i sztywnej stawki. Koszt zależy od wielu rzeczy, takich jak liczba gości, charakter imprezy, miejsce w którym się ona odbywa, termin, niezbędny sprzęt, dodatkowe atrakcje itp. Nie jestem przesadnie drogi, ale też nie należymy do najtańszych w branży.

Pamiętaj, że bez większego problemu znajdziesz osobę, która chętnie zagra na twoim przyjęciu za 1000zł… ale to nie my.

Czy mamy ograniczenia geograficzne?

W zasadzie nie mamy żadnych ograniczeń. Zupełnie. Każdy z nas pracuje na terenie całego kraju. Nie mamy też nic przeciwko zagranicznym wojażom. W ekipie mamy DJów z każdej części kraju m.in. z Wrocławia, Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa i Szczecina.

Na jakich imprezach pracujemy?        

Tu też nie ma żadnych ograniczeń. Najczęściej są to przyjęcia weselne, ale bez problemu damy się też zaprosić na poprawiny, studniówkę, imprezę firmową czy jubileusz. Wszystko zależy od was!

Jaki rodzaj muzyki gramy na imprezach ?

Muzyka to podstawa naszej pracy, ale każdy z nas ma tu swój styl. Pamiętajcie – jesteśmy weselnymi DJami, więc naszą codziennością jest radzenie sobie z „weselną rzeczywistością” czyli godzenie na parkiecie gustów najróżniejszych gości. Od imprezowych weteranów po różnie rozumianą młodzież. Każdy z nas ma jednak swoje specjalności i bardzo lubimy, kiedy impreza pozwala nam z nich skorzystać. Są u nas zarówno rockowe dusze, jak i elektroniczni wariaci, fani klubowych brzmień, maniacy czarnych rytmów i nawet jeden reggowiec.

Biały Kard

Mam inne pytanie…

Ekstra! Bardzo chętnie odpowiemy na każde z nich. Bardzo lubimy gadać o weselach! Zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy wam wybrać osobę, która najlepiej sprosta zadaniu poprowadzenia waszego przyjęcia!